wtorek, 6 września 2011

Welcome

Pierwszego bloga założyłam bardzo dawno. Był to blog, w którym opisywałam swoje odczucia, emocje, przygody, życiowe wzloty i upadki, wrzucając pod notką kilka tzw. inspiracji. Później skupiłam się jedynie na tym, co w mojej głowie. Komentowałam to, co dzieje się wokół mnie. Zdjęcia pomijałam. Teraz postanowiłam pokazać Wam kawałek mojego świata. Świata zwykłej 22-latki, której nie stać na ubrania Versace czy Louis Vuitton, która nie jeździ na zakupy do Londynu czy Paryża, której outfit'y nie wyglądają jak z okładki Vogue'a. Pokażę stroje na każdą okazje i na każdą kieszeń, kosmetyki marek które znajdziemy w każdej normalnej drogerii i w normalnej cenie oraz rady, które mogą się przydać. 

Nie pokażę Wam swojej twarzy bo nie chcę, żeby ktokolwiek kiedykolwiek mnie rozpoznał. Ten blog ma dwa cele: 1. pokazać zwykłej dziewczynie, że można wyglądać modnie bez pięciotysięcznej wypłaty na koncie miesięcznie 2. dla mnie to rodzaj pamiętnika. 


Pierwsze photos już wkrótce. Tymczasem wsiadam do swojego Rovera i jadę do pracy.

1 komentarz:

  1. Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga (jak na razie całkiem fajnie sobie radzisz), ja również zaczynam :) Właśnie zamieściłam pierwsze upominkowe rozdanie, na które serdecznie zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń